Dualtron Thunder II

MODEL 2024 s EYE4
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
bronco vnom xtreme 11 (2)
86 990 Kč 71 892,56 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

S dvoumotorovou koloběžkou Dualtron Thunder 2 s výkonem 10 080 W a rychlostí až 100 km/h pochopíte, co znamená mít vítr ve vlasech. Pocit bezpečí při jízdě zajistí silné hydraulické brzdy a jedinečné bezpečnostní prvky, například ABS. Při cestách z práce oceníte důmyslný systém osvětlení, dlouhé výlety do přírody pak zpříjemní trojstupňový systém odpružení a dojezd až 170 km. Koloběžku je možné propojit s aplikací Minimotors, díky novému barevnému displeji EYE4.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dva motory zvládnou dlouhou cestu do práce i ten nejvyšší kopec

Takže vy rádi výkon. Pak jste tu správně – Dualtron Thunder 2II 72V patří mezi nejvýkonnější elektrické koloběžky na trhu, je takovým Bugatti Chiron ve světě koloběžek. 

Pyšní se dvěma motory, dohromady o výkonu 10 080 W. Díky nim a pohonu obou kol vyjedete každý kopec s ladností bez ohledu na terén. Pokud se zrovna nebudete cítit na svižnou projížďku, přední motor můžete vypnout.

Dojezd až 170 km potěší všechny výletníky i lenochy, kteří nechtějí koloběžku nabíjet po každých dvaceti kilácích. Do cílové rovinky navíc pofičíte s větrem ve vlasech – z vytuněného vozítka vytáhnete rychlost až 100 km/h. 

Oproti předchozímu modelu Dualtron Thunder má tato koloběžka osvětlenou rampu na podložení nohy při jízdě, gumovou nášlapnou plochu a praktický stojánek na boku.

Vsaďte na maximálně odolný hliník

Podobně jako u ostatních modelů řady Dualtron výrobci pro konstrukci koloběžky vsadili na maximálně odolný a bezpečný kovaný hliník. Značí se 6082-T6 a podobá se tomu, jež se využívá při výrobě letadel. Díky své pevnosti zajistí bezpečí i při vyšší rychlosti.

Hřídele kol tvoří korozivzdorná chrom-molybdenová legovaná ocel s příměsí uhlíku s označením SCM440, která se běžně využívá do rámů kol. 

Rychle, ale bezpečně: konstrukce a výbava

Kola a brzdění

Dualtron Thunder 2 se pyšní 11palcovými a 90 mm silnými bezdušovými pneumatikami s odolností proti defektu, dvojicí hydraulických brzd s kotouči s průměrem 160 mm a elektronickou brzdou. Dohromady zajistí ohromnou brzdnou sílu, na kterou se můžete spolehnout i při adrenalinové jízdě. 

Stejně jako její starší sestra Dualtron Thunder je i tato koloběžka vybavena protiblokovacím brzdovým systémem ABS. Ten za jistých podmínek může zkrátit brzdnou dráhu a zajistí lepší ovladatelnost. Oproti svému předchůdci ale Dualtron Thunder 2 nemá certifikaci na voděodolnost – v silném dešti proto jeďte raději autobusem.

Zapnout si můžete také funkci kick-start, která zabrání tomu, že při rozjezdu doslova nevystřelíte z místa, když omylem zmáčknete plyn – koloběžka se rozjede až v okamžiku, jakmile se odrazíte nohou. A to se, přátelé, doopravdy hodí.

Odpružení

Koloběžka má vpředu i vzadu elastomerové ​​odpružení podvozku (prověřené na všech předchozích modelech řady Dualtron), které pohltí každou vibraci bez ohledu na to, zda zrovna jedete po polňačce nebo kočičích hlavách v Praze. Nevyžaduje žádnou údržbu a jeho tuhost navíc jednoduše upravíte ve třech stupních podle terénu. Případně můžete zvolit kazetu s jinou tuhostí elastomeru.

Na bezpečnosti přidají i protiskluzové ergonomické gripy a snadno omyvatelná gumová nášlapná plocha, ze které při jízdě neuklouznete.

Světla

Vpředu i vzadu je koloběžka vybavena silnými LED světlomety, vzadu navíc se zesíleným svícením při brzdění – s nimi budete i v centru města nepřehlédnutelní.

Lepší viditelnost při jízdě zajistí i modře podsvícené nápisy na tyči pod řidítkama a nášlapné ploše.

Skládání

Při návrhu skládacího systému koloběžky Dualtron Thunder 2 se designéři inspirovali u staršího modelu Dualtron Storm. Snadno upravíte sklon řídící tyče i madel řídítek, s jistotou ji proto poskládáte i do malého auta. 

Myslete na to, že koloběžka váží téměř 50 kg, takže pokud ji chcete přenášet například do schodů v metru, pořádně se zapotíte.

Baterie

Koloběžku vybavili vysokokapacitní baterií LG 21700 72V 40 Ah, který za ideálních podmínek nabídne dojezd až 170 km. Vždy však záleží na terénu i váze jezdce. 

Baterie je zabudovaná v ocelovém pouzdře potaženém práškovou barvou, které ji chrání před poškozením a nečistotami. Jednotlivé články baterie jsou uchyceny samostatně – při případném zkratu budete mít jistotu, že odejde pouze jedna její část.

Jak se koloběžka nabíjí?

Třemi vstupní porty – dva podporují rychlé nabíjení, třetí slouží pro připojení externí baterie. S výdrží baterie vám částečně pomůže i rekuperační dobíjení – uplatníte ho například při brzdění z dlouhých kopců.

Nebojte se nečistot z jízdy, všechny porty chrání praktické krytky. 

Jak se koloběžka ovládá?

Pomocí plynové páčky na řídítkách, kterou ovládáte prsty – zmáčknete ji jako brzdu na kole. Abyste nemuseli neustále sledovat, zda jste nepřesáhli povolenou rychlost, použijte tempomat.

Koloběžku výrobci vybavili větším displejem EYE, který je dobře čitelný i za ostrého slunce. Display vás informuje o:

  • zbývající kapacitě baterie, 
  • aktuální rychlosti,
  • rychlostním stupni,
  • počtu ujetých kilometrů v konkrétní den (na displeji označené jako TRIP) i za celou dobu ježdění (ODO).

Navíc je možné celou koloběžku propojit s aplikací Minimotors, kde se dozvíte více informací o koloběžce a navíc si přes ní můžete celou koloběžku nastavit dle libosti. 


Koloběžky dodávané zablokované na rychlost 25 km/h, tedy maximální povolenou rychlost pro provoz na veřejných komunikacích v naší zemi.


 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dualtron
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 45 kg
Dojezd: 170 km
Nosnost: 150 kg
Rychlost: 25 km/h (po odblokování 100 km/h)
Výkon: 10 080 W
Baterie: LG/Samsung Li-ion 72 V, 40 Ah
Řidítka: skládací, 700mm
Ochrana proti vodě: IP44
? Nabíjení: 22 h
Brzdy: Hydraulické Nutt
Kola: 11" bezdušové
Rozměry rozložené koloběžky: 577x317x1208 mm
Rozměry složené koloběžky:: 1267x609x1208 mm
Displej: EYE3

Dualtron Thunder 2

First Ride On The Dualtron Thunder 2 Electric Scooter

MiniMotorsUSA Dualtron Thunder 2

×

Splátková kalkulačka ESSOX