Vrácení zboží

Pokud jste si u nás zakoupili některé příslušenství, tak vrácení můžete vyřešit přes Zásilkovnu. Vrácení koloběžky řešíme vždy individuálně a proto se prosím obraťte na náš mail. 


Vrácení příslušenství

Vrátit příslušenství jako pneumatiky PMT, doplňky CarbonRevo či tlumiče Erexx a další je možné pouze v originálním balení a nepoškozené. Samozřejmě je špatně objednané zboží vyměnit i za jiné.

Jak celý proces probíhá?

  1. Napíšete nám mail, kde nás budete informovat o vrácení zboží a poskytnete nám i vaše číslo objednávky a případně i kontaktní a platební údaje. Dobré je do mailu přiložit  i fotografie a případně i vyjádření, proč daný produkt vracíte. Kromě toho do mailu přiložte i odstoupení od kupní smlouvy, které naleznete níže na této stránce.
  2. Odešlete nám balíček za pomocí našeho vratného kódu, který vám pošleme, jakmile od vás dostaneme informací, že chcete daný produkt vrátit.
  3. Odešlete balíček na jakémkoliv podacím místě Zásilkovna.
  4. My balíček převezmeme.
  5. Zkontrolujeme obsah a informujeme vás.
  6. Na základě posouzení stavu zboží vám vrátíme peníze či vám produkt vyměníme za vámi zvolený.

Odstoupení od kupní smlouvy

Spotřebitel je oprávněn od smlouvy odstoupit v případě, že prodávající nesplní smluvené podmínky dodání. Spotřebitel, který nekupuje zboží od prodávajícího má dále v souladu s § 53, odst. 7 a § 54 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. V takovém případě spotřebitel kontaktuje prodávajícího a nejlépe písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz nebo vyplní formulář pro odstoupení od kupní smlouvy. Odstoupení od smlouvy musí být doručeno nejpozději poslední den 14 denní lhůty. Obchodní zákoník uvádí, že podnikateli je umožněno odstoupení od kupní smlouvy po domluvě s prodávajícím. 

Formulář pro odstoupení od smlouvy ke stažení zde:

Formát PDF
Formát Word

 

Formulář není potřeba tisknout, je možné ho vyplnit online v podobě a poslat nám ho na info@schuberthmotors.cz.

 Celý reklamační řád naleznete ZDE.

S platností od 1.1.2023

×

Splátková kalkulačka ESSOX