Servis

Pro každého koloběžkáře či koloběžkářku je nepříjemné, když na své koloběžce zjistí defekt kola či koloběžka zkrátka nejede. Nedá se nic dělat, musí se to opravit. 


Závada, která se vyskytne na koloběžce v záruční době, se musí nahlásit předem u společnosti Lithium energy, která ji rovněž uzná jako záruční opravu. Malé závady jsme schopni opravit na místě za pomoci našeho výjezdového vozidla (po předchozí telefonické domluvě), větší závady poté opravujeme v našem servise, který se nachází v Proboštově či v Chotěboři.

Odvoz koloběžky funguje dle určitých pravidel, které musí zákazník respektovat. Většinou od zákazníka stahujeme koloběžku 1-2 dny po oznámení závady. Po dobu opravy můžeme našim zákazníkům zapůjčit náhradní koloběžku, aby mohli nadále jezdit a vyzkoušet si i jiný model od značky Dualtron.

Jak to celé probíhá?

  1. Zavoláte či napíšete email a oznámíte nám poruchu. Pro rychlé vyřízení vyplňte prosím formulář ZDE.
  2. My posoudíme, jak nejlépe váš problém vyřešit a zda se jedná o záruční opravu.
  3. Domluvíme se na svozu koloběžky k nám, případně na poslání balícího materiálu na koloběžku, aby se jí při přepravě nic nestalo.
  4. Příjem koloběžky na servis a hloubková analýza.
  5. Oznámení zákazníkovi o poruše, případně o potvrzení záruční opravy.
  6. Opravení poruchy na koloběžce.
  7. Expedice zpět k zákazníkovi.
  8. Spokojený zákazník.

Pro rychlejší vyřízení vašeho servisního požadavku doporučujeme vyplnit tento servisní formulář ZDE. Tento servisní formulář zrychlí celý proces vyřízení vašeho požadavku. Po jeho vyplnění se vám následně ozveme a začneme řešit vaší poruchu.

Montáž Magur, CarbonRevo, Erexx

Pro naše servisní techniky není problém ani výměna brzd například za brzdy Magura či se zabýváme kompletní přestavbou koloběžky do CarbonRevo či montáží tlumičů Erexx.

Vylepšená záruka a servis

Často přijmeme reklamaci i po uplynutí záruční doby, protože jsme také koloběžkáři a tvoříme v ČR jedinečnou komunitu. Navíc vám během reklamace půjčíme náhradní koloběžku.

Pro všechny koloběžky zakoupené u nás nabízíme podporu 24/7, kvalifikovaný servis a také expedici náhradních dílů ještě ten den, pokud se budou nacházet na našem skladě v ČR. Pokud se budou nacházet na našem skladě v zahraničí, očekávejte doručení zásilky do 10-ti pracovních dnů. Kromě toho vám na vaší koloběžku namontujeme Magury, CarbonRevo či Erexx. 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX