Dualtron Spider Max

MODEL 2024 s EYE4
Neohodnoceno
73 990 Kč 61 148,76 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Nejnovější a nejpokročilejší elektrokoloběžka roku 2023, co frajersky vyjela z dílny Minimotors. Dualtron Spider Max definují tři atributy – výkon, bezpečnost a nízká váha. Našlápněte, zmáčkněte plynovou páčku a okuste, co znamená výkon 4000 W s maximální rychlostí 80 km/h. Tahle jízda vás bude bavit, možná už jen díky nejnovějšímu našlapanému EYE4 displeji, co snadno propojíte s mobilem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dualtron Spider Max, sexy elektrokoloběžka s fantastickými jízdními parametry a „směšnou“ váhou

Série nadupaných elektrokoloběžek Spider se v roce 2023 rozrostla o nový model. Jedná se o Dualtron Spider Max, výkonný stroj s výbavou, kterou najdete u mnohem dražších nebo těžších elektrokoloběžek. 

Dualtron Spider Max je hybrid. Spolehlivě a bezpečně vás přepraví po městských asfaltkách, nabídne však i adrenalinový zážitek v přírodě. Aby ne, výkon dvou motorů 4000 W, maximální rychlost po odblokování 80 km/h a nádherný dojezd až 100 km vám dovolí rozdýchat to vzrušení a jízdu si pořádně užít. 

V porovnání s modelem Dualtron Spider 2 má tato novinka pár praktických vychytávek. Jedná se o:

  • nový a fakt vychytaný XXL displej EYE4 nové generace s fantastickou viditelností a mnoha funkcemi, 
  • pogumovanou nášlapnou plochu se zvýšenou zadní části, aby se ještě více zabránilo podklouznutí během jízdy,
  • sklápění řídítek
  • a silný klakson

Dualtron Spider Max váží 31,5 kg. Oproti Spider 2 tak „přibral“ asi 5 kilo. Je nám jasné, že se každé deko počítá (zvlášť, pokud milujete opravdu rychlou jízdu), ale při takových jízdních vlastnostech váhu považujeme za přijatelnou. Co vy? Uveze pak až 120 kg lidské váhy. 

Porovnejte vlastnosti Dualtron Spider 2 a Dualtron Spider Max

Extra odolný hliník rámu, jedinečný standard Minimotors

Rám i řidítka koloběžky v Dualtron vyrobili tradičně z extrémně pevné slitiny hliníku s označením 6082-T6, která se používá při výrobě letadel. 

Hřídele kol pak jsou z odolné chrom-molybdenové legované oceli s příměsí uhlíku.

Dualtron Spider Max zblízka: konstrukce a výbava

Kola a brzdění

Stejně jako Dualtron Spider 2 má i Spider Max 10palcová nafukovací dušová kola, dost široká na to, aby vás za každého počasí pohodlně udržela na silnici. 

Abyste okamžitě zastavili i při vyšších rychlostech, konstruktéři do elektrokoloběžky vybrali 140mm hydraulické brzdy ZOOM, které najdete třeba i v dravém a luxusním Dualtron Victor Luxury Plus

Zajímavostí je pak systém KERS, co vám umožní jezdit „levněji“ a déle. Vrací totiž energii z brždění zpět do baterie. 

Odpružení

Tady sází Minimotors na prověřenou klasiku – spolehlivé elastomerové odpružení, co nevyžaduje žádnou údržbu. Dopřeje hladkou jízdu i v terénu nebo po městských kočičích hlavách. Nemá smysl vymýšlet žádné novinky, když něco perfektně funguje. Nemyslíte? 

Světla

Vpředu silný 30W LED světlomet, vzadu výrazná červená brzdovka, po bocích blinkry. Elektrokoloběžky mají důmyslně řešené osvětlení, abyste:

  • na silnici byli doslova nepřehlédnutelní, 
  • na silnici nic nepřehlédli. 

Viditelnost podtrhne designové LED podsvícení nápisů na řídicí tyči a sexy modrý nápis Minimotors DUALTRON Spider na nášlapné ploše. 

Skládání

Dualtron Spider Max se skládá uvolněním páky pod řídítky a sklopením řídítek dolů. Všechno je pohodlné a snadné, abyste ji mohli vzít a uchovat ji v garáži nebo přenést do auta. Ve složeném stavu měří na délku 114 cm , na výšku 51 cm a 22 cm na šířku. V rozloženém stavu pak 114 x 125 x 62 cm.

Mimochodem, skládání řídítek je oproti Dualtron Spider 2 novinkou. 

Baterie

U baterie si Spider 2 a Spider Max mohou plácnout. Oba stroje se pyšní výkonnou baterií Li-Ion 60 V,  30 Ah, 1800 Wh, která stroji za ideálních podmínek umožní až 100 km dojezd. To je do práce, zpátky a ještě třikrát tolik. 

Jak se elektrokoloběžka nabíjí?

Pozor, konstrukční změna! U Dualtronů bývá zvykem, že dobíjecí porty konstruktéři umístili na nášlapnou plochu elektrokoloběžky. Spider Max porty pro rychlé nabíjení má pod řídítky, na předním podvozku. 

Samozřejmostí jsou krytky portů, aby se do nich nedostaly nečistoty nebo voda.  

S nabíječkou 8,25 A stroji dodáte šťávu za něco málo přes 3 hodiny. S 3,5 A nabíječkou se doba prodlouží na víc než 8 hodin. 

Jak se elektrokoloběžka ovládá?

Jak v pilotní kabině. Tak se budete cítit, když poprvé na elektrokoloběžku našlápnete a mrknete na displej před vámi. 

Dualtron Spider Max se chlubí nejnovějším a nejmodernějším vodotěsným (IPX7) LCD displejem EYE4 vytvořený rukama Minimotors. Oproti EYE3 je větší, modernější a má hromadu nových funkcí. Spárovat ho můžete s mobilní appkou Dualtron App. 

Plyn přidáváte prstovou páčkou na řídítkách

Navíc je možné celou koloběžku propojit s aplikací Minimotors, kde se dozvíte více informací o koloběžce a navíc si přes ní můžete celou koloběžku nastavit dle libosti. 

Helma je nutnost, tuning potěšením

Rychlá jízda si žádá pořádné vybavení. Nutností je helma, ideálně ta s ochranou brady. Na elektrokoloběžce totiž v případě pádu letíte dopředu. Mrkněte na odolnou přilbu NOX N312 BLOCK se sluneční clonou a kšiltem. Klidně ale sáhněte po klasice – i tak vás ochrání před nejhorším zraněním.  

Patříte-li k vášnivým jezdcům, kteří rádi stroj rádi vylepšují, máme pro vás celou kategorii k tuningu elektrokoloběžek. Pokud by vám něco chybělo, určitě nás kontaktujte


Koloběžky dodávané zablokované na rychlost 25 km/h, tedy maximální povolenou rychlost pro provoz na veřejných komunikacích v naší zemi.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dualtron
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 50 kg
Hmotnost: 31,5 kg
Dojezd: 100 km
Nosnost: 120 kg
Rychlost: 25 km/h (po odblokování 80 km/h)
Výkon: 4000 W
Baterie: LG 60V30Ah
Řidítka: skládací, 700mm
Ochrana proti vodě: IPX7
? Nabíjení: 17 h
Brzdy: Hydraulické Zoom
Kola: 10" s duší
Rozměry rozložené koloběžky: 1140x620x1250 mm
Rozměry složené koloběžky: 1140x220x510 mm
Displej: EYE4