Velkoobchodní spolupráce

Váš zájem o B2B spolupráci nás těší a jsme připraveni nabídnout vám excelentní možnosti pro vzájemný obchodní prospěch. Jako lídři v oblasti osobní elektromobility si vážíme spolupráce s těmi nejlepšími obchodními partnery, abychom společným úsilím mohli dále rozvíjet nabídku prostředků pro osobní přepravu. 

Kontaktujte nás, a rádi vám poskytneme atraktivní velkoobchodní ceny. Pro efektivní komunikaci s námi napište, na naši e-mailovou adresu: info@schuberthmotors.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 777 533 333. Jsme připraveni s vámi probrat podrobnosti a společně naleznout optimální formu velkoobchodní spolupráce.

V rámci začátku spolupráce nám prosím představte svou firmu a ukážete nám váš e-shop nebo kamennou prodejnu. Po podpisu smlouvy o spolupráci získáte přístup do našeho B2B portálu, kde si snadno a rychle můžete objednávat požadované zboží. Očekávejte rychlé doručení objednaného zboží a profesionální podporu v celém průběhu spolupráce. Jsme přesvědčeni, že společně dosáhneme úspěchu na trhu osobní elektromobility.

Jsme výhradní distributoři Bronco Motors a jsme dovozci CarbonRevo, Erexx. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX