DUALTRON X LTD

Novinka
11 hodnocení
ZDARMAZDARMA 209 990 Kč –12 %
Dualtron X up 3
209 990 Kč –12 % 184 990 Kč 152 884,30 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.6.2023

Dualtron X LTD se stává králem elektrických koloběžek pro rok 2023! Díky nejmodernějším technologiím a extrémnímu dojezdu se tento model stává vlajkovou lodí značky Dualtron. Speciálně navržené elektromotory s výkonem až 13 000 W umožňují dosažení maximální rychlosti až 110 km/h. Navíc je Dualtron X LTD vybaven obrovskou baterií, která poskytuje dojezd až 200 km. Završením celého balíčku je barevný LCD displej EYE4, který lze propojit s telefonem, abyste měli přehled o všech informacích týkajících se koloběžky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barevný displej LCD EY4

Displej čtvrté generace Minimotors, který se skládá ze dvou částí. Část displeje a plynu, které jsou narodzíl od staré generace oddělené. Displej je uprostřed řidítek, zatímco plyn je u kraje řidítek hned vedle gripu. Díky širokoúhlému displeji jsou všechny informace o koloběžce čitelnější než kdykoli předtím. Rychlost, dojezd, kapacita baterie, teplota motorů/kontrolérů, Bluetooth připojení a stav dalších funkcí jsou vidět hned na první pohled. Díky speciální ochraně pro novou generaci displeje EY není problém ani sluníčko. I na něm jsou všechny informace čitelné. 

EY4 Color LCD Display

Rozšířené nastavení pomocí aplikace

Displej EY4 podporuje připojení přes Bluetooth, všechna základní nastavení lze nastavit v telefonu po připojení přes Bluetooth (aplikaci lze stáhnout v Google Play a Apple App Store).

  • Prevent BMS Cut Mode (on/off)
  • Overtaken Function (on/off)
  • Alarm proti krádeži (on/off)
  • Vlastní nastavení osvětlení (vlastní barvy i nastavení jasu)Advanced Settings

Světla pro noční jízdu

Dualtron X LTD je vybaveno světly o výkonu 100 W. Díky tomu můžete s touto koloběžkou vyrazit i na noční projížďku (doporučujeme nosit výstražné oblečení).

Ještě lepší tlumení

Koloběžka je vybavena novými plně nastavitelnými pružiny, které vykryjí jakoukoliv nerovnost, čímž se koloběžka stává jednou z nejpohodlnějších koloběžek na trhu. 

4pístové hydraulické brzdy

nový typ brzd umožňuje ještě větší kontakt destiček se samotným brzdovým kotoučem. To znamená, že brzdy mají o více, než 50% větší brzdný výkon, čímž je menší i brzdná dráha. Kromě toho brzdové třmeny lépe drží samotný kotouč a znemožňují jakékoliv případné vibrace motoru do stran a na víc se snižuje i hlučnost. 

Hydraulic Brake With 4-piston Caliper

Doplňkové parametry

Kategorie: Dualtron
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 82.9 kg
Dojezd: 170 km
Hmotnost: 82,9 kg
Max rychlost: 110 km/h
Výkon: 2x2000W
Baterie: 84V 60Ah
Brzdy: 4 pístové hydraulické brzdy
Max nosnost: 150 kg
Kola: 13", bez dušové, CST
Kontrolér: 50A Square Wave- Max 70A
Složená: 144 cm x 35 cm x 78 cm
Rozložená: 144 cm x 66 cm x 140 cm
Příslušenství: Tlumič řízení, sedadlo (stejné jako X a X2), rychlonabíječka