Dualtron Victor Pro

MODEL 2024 s EYE3
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
bronco vnom xtreme 11 (7)
49 490 Kč 40 900,83 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Dualtron Victor Pro bychom nenazvali jinak než jako univerzální koloběžku. Výkon dvou motorů o 4000 W, rychlost až 80 km/h a dojezd okolo 70 kilometrů si zamilujete při projížďkách v přírodě i na rovných cestách do práce. Hledáte-li spolehlivého hybrida, se kterým si můžete dovolit trochu zařádit, Victor Pro bude tou správnou volbou. Koloběžku je možné propojit s aplikací Minimotors, díky novému barevnému displeji EYE3.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S Victor pro zažijete dravou jízdu, na kterou dlouho nezapomenete

S dvěma elektromotory o neuvěřitelném výkonu až 4000 W to půjde snadno. I do pořádného kopce. Neskutečně dravá koloběžka Dualtron Victor Pro, jež opustila dílnu v roce 2021, nabízí svižnou jízdu o rychlosti až 80 km/h, což už je pořádná dávka adrenalinu.

Dualtron Victor Pro je hybrid mezi koloběžkami. Díky své nižší váze se hodí pro každodenní dojíždění do práce, ale i na dlouhé výlety po přírodě – pyšní se totiž dojezdem až 80 km. Nezklame ani svou bezpečností. Koloběžku zkrotíte plně hydraulickými kotoučovými a elektromagnetickými brzdami, podobně jako u starších sourozenců Dualtron Storm, Dualtron Thunder a Dualtron Ultra 2.

Extrémně odolný hliník – poznávací znamení koloběžek Dualtron

Nebyl by to Dualtron, kdyby konstrukci koloběžky nevytunil do maxima. Řídítka a rám třetí generace tvoří pevný a extrémně odolný hliník 6082-T6 podobný tomu, který se používá při výrobě letadel.

Maximální výdrž a bezpečnost hřídelí pak v Minimotors zajistili tvrdou, korozivzdornou chrom-molybdenovou legovanou ocelí s příměsí uhlíku. Značí se SCM440. 

Nahlédněte Dualtron Victor Pro pod pokličku: konstrukce a výbava

Kola a brzdění

Dualtron Victor pro vybavili přilnavými dušovými pneumatikami o rozměru 10″ × 3″, které nabídnou pohodlí při jízdě na jakémkoliv povrchu. Dělitelný ráfek vám usnadní případnou výměnu duše nebo pneumatiky.

Dualtron Victor Pro zkrotíte dvěma plně hydraulickými brzdami ZOOM vpředu i vzadu se 140 mm brzdovými kotouči. Ohromnou brzdnou sílu doplňuje elektromagnetická rekuperační brzda v motoru – toto zpomalovací kombo koloběžku zvládne okamžitě zastavit i ve vysoké rychlosti. Podobně jako starší model Dualtron 3 je i tato koloběžka vybavena protiblokovacím brzdovým systémem ABS.

Začátečníci jistě využijí možnosti odpojení předního motoru, aby částečně zkrotili její výkon. Zapnout mohou také funkci kick-start, která zajistí, abyste při zmáčknutí plynu doslova nevystřelili z místa. Svižně se rozjedete až v okamžiku, jakmile se odrazíte nohou.

Nebojte se Dualtron Victor Pro vyvětrat i za mokrého počasí – před cákanci vás ochrání funkční blatníky.

Odpružení

Přední i zadní elastomerové odpružení s devíti úrovněmi tuhosti zajistí pohodlnou jízdu i na kamenitém povrchu, aniž by vám drnčely ruce ještě hodinu po jízdě. Vydrží roky a nevyžaduje žádnou údržbu.

O bezpečnost a stabilitu při jízdě i za nepříznivého počasí se postará pogumovaná nášlapná plocha a pohodlné gripy na řídítkách, které padnou do každé ruky.

Světla

Skvělou viditelnost i za maximální tmy zajistí dvě bílé LED diody vpředu a dvě červené vzadu. Výhodou jsou pak zadní brzdová světla, díky kterým budete jednoduše nepřehlédnutelní.

Maximální atmosféry pak dosáhnete s designovým barevně nastavitelným osvětlením na rámu koloběžky. Ovládá se pomocí speciálního ovladače.

Skládání

Dualtron Victor Pro má nový a odolný skládací systém s dvojitou svorkou. Koloběžku poskládáte celou včetně řídítek. Složená měří 113,7 cm x 52,6 cm x 27,9 cm, pohodlně ji proto převezete v kufru auta.

I přes vysoký výkon je koloběžka poměrně lehká, váží 32 kilo – zvládnete ji tak vytáhnout i do schodů.

Baterie

Jízda na Victor Pro bude pořádný zážitek! Silná baterie LG s kapacitou 30 Ah 60 V s články M50T typu 21700 nabídne dojezd až 70 km. To vystačí na dlouhý výlet do přírody, aniž byste museli po cestě koloběžku dobíjet.

Baterku výrobci uložili do ocelového pouzdra potaženého práškovou barvou, které ji chrání před poškozením. Výhodou je, že baterie netrpí paměťovým efektem, spolehnout se na ni proto můžete pořádnou řádku let.

Baterie v kombinaci se dvěma 30ampérovými řídícími jednotkami vám umožní fičet rychlostí až 80 kiláků za hodinu – vždy však v závislosti na větru, terénu a vaší hmotnosti.

Jak se koloběžka nabíjí?

Dvěma napájecími porty podporující rychlé nabíjení, kdo kterých paralelně zapojíte dvě nabíječky najednou – šťávu tak koloběžce doplníte za pouhých pár hodin. Na Dualtron Victor Pro najdete ještě třetí port, určený k připojení externí baterie. 

Všechny vstupy před nečistotami, vodou i stříkajícím blátem chrání přesně padnoucí krytky.

Jak se koloběžka ovládá?

Plyn přidáte prstovou páčkou na řídítkách. Abyste nemuseli neustále kontrolovat svou rychlost, oblíbíte si vestavěný tempomat.

Podobně jako ostatní Dualtron koloběžky má i Victor Pro velký a přehledný display EYE. Pyšní se vysokým jasem, hodnoty tak skvěle uvidíte i za ostrého slunce. Informuje vás o:

  • zbývající kapacitě baterie, 
  • aktuální rychlosti,
  • rychlostním stupni,
  • počtu ujetých kilometrů za den (na displeji označené jako TRIP) i za celou dobu ježdění (ODO).

Navíc je možné celou koloběžku propojit s aplikací Minimotors, kde se dozvíte více informací o koloběžce a navíc si přes ní můžete celou koloběžku nastavit dle libosti. 


Koloběžky dodávané zablokované na rychlost 25 km/h, tedy maximální povolenou rychlost pro provoz na veřejných komunikacích v naší zemi.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dualtron
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 50 kg
Hmotnost: 33 kg
Dojezd: 80 km
Nosnost: 120 kg
Rychlost: 25 km/h (po odblokování 80 km/h)
Výkon: 4000W
Baterie: LG 60V30Ah
Řidítka: skládací, 600mm
Ochrana proti vodě: IP44
? Nabíjení: 15 h
Brzdy: Hydraulické Zoom
Kola: 10" s duší
Rozměry rozložené koloběžky: 111x60,9x124,7 cm
Rozměry složené koloběžky: 111x27,9x56 cm
Displej: EYE3

45MPH Electric Scooter That Fits In Your Trunk! | Minimotors Dualtron Victor Review

Dualtron Victor First Impressions! New 50 MPH Electric Scooter with Insane Performance

New Dualtron Victor First Ride! Flying at Over 40 MPH