Inmotion Climber

Neohodnoceno
26 990 Kč 22 305,79 Kč bez DPH
Dostupnost do 10-ti dnů
Můžeme doručit do:
11.7.2024

Jezdíte ve městě, ale rychlost a dojezd běžných městských elektrokoloběžek nestačí? Objevte potenciál InMotion Climber se dvěma motory o výkonu 1500 W, za který by se nemuseli stydět ani sportovnější a dražší modely. Vsaďte na funkční a bezpečnou městskou elektrokoloběžku se srdcem výkonného dravce, která vás vytáhne i do strmějšího kopce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Užijte si porci výkonu ukrytou v motorech designové městské koloběžky InMotion Climber

InMotion Climber je první elektrokoloběžkou se dvěma motory od tohoto výrobce. Jde o hybrid mezi elegantní městskou koloběžkou a výkonnějším vozítkem s vysokým dojezdem a rychlostí. Jízda na InMotion Climber bude vás bude bavit!

Ze dvou motorů stroje vytáhnete krásný výkon o 1500 W, nutno však dodat, že před odblokováním. Ve standardním dodání je výkon motoru kalibrován na něco málo pod 1000 W.

Jak název napovídá (climber = horolezec), elektrokoloběžka si díky svému výkonu poradí i velký kopcem. Takové 20° stoupání pro ni neznamená žádný problém. 

Na rovince pak zažijete úžasnou jízdu o rychlosti až 38 km/h. V městském provozu ideální rychlost – z místa A do místa B se dopravíte copydub a v provozu nebudete nezdržovat s nepříjemným pocitem, že se vám stále někdo lepí na záda. 

Výborné parametry má také baterie 36 V Li-Ion s kapacitou 14,7 Ah. Ta stroji propůjčí energii až na 56 km jízdy, což vystačí třeba na týden ježdění do práce a zpět. A až stroji dojde šťáva, stačí ji večer píchnout do sítě a ráno zase můžete vyrazit. 

Pokud už teď tušíte, že si s touto elektrokoloběžkou plácnete, o její dokonalosti vás přesvědčí váha stroje. InMotion Climber váží pouhých 20,8 kg, snadno ji tak vynesete do tramvaje, vložíte do kufru auta nebo s ní vyšlapete schody v metru. Má navíc jednoduchý systém skládání, v rychlém městském provozu ji budete milovat. 

Spolehněte se na pevnou konstrukci z hliníku. Pokud ji občas dáte péči, nezklame vás

InMotion Climber vyrobili z pevného leteckého hliníku, podobně jako její sestru InMotion Air Pro nebo InMotion S. Jde o spolehlivý materiál, který se používá třeba u těch nejdravějších elektrokoloběžek značky Dualtron

Uveze až 130 kg lidské váhy a pyšní se ochranou proti vodě IPX6. Ve složeném stavu měří 116,5 cm na délku, 55 cm na výšku a 51 cm na šířku. Základ tvoří dlouhá nášlapná plocha s pogumovaným povrchem. 

Koloběžku konstruktéři rozdělili do několika pohyblivých segmentů, které v doma nebo v garáži snadno rozeberete a vyčistíte od všelijakých nečistot z venku. Když stroji jednou za čas dopřejete takovou péči, odmění vás bezpečnou a pohodlnou jízdou bez zádrhelů. 

InMotion Climber zblízka: výbava a bezpečnost

Kola a brzdění

Climber stojí na dvou 10palcových nafukovacích kolech o šířce 2,125 palce. Kromě toho, že vás poženou vpřed, mají ještě jednu funkci – nahradit chybějící odpružení. Nafukovačky utlumí část nárazů z nerovné silnice, jízda tak bude pohodlnější a ladnější. 

V InMotion mají městské prostředí dobře zmapované, mysleli proto i na zesílené duše, které výrazně snižují riziko defektu. Kamínky, náhodné sklo a či jiné ostré předměty by vás neměly ohrozit. 

Elektrokoloběžka brzdí elektrickou brzdou vpředu i vzadu. Pro maximální bezpečnost do konstrukce přidali ještě mechanickou kotoučovou brzdu do zadního kola. V takovém kombu si můžete být zcela jisti, že zastavíte přesně v okamžiku, kdy potřebujete. 

Světla

Pod řídítky najdete přední LEDkový světlomet, co osvítí až 15 m plochy před vámi. Zadní světlo zároveň slouží jako brzdovka – díky tomu vás bude na silnici vidět i za šera nebo v noci.

Skládání

Řidící tyč a nášlapnou plochu pojí kloub s jednoduchým systémem skládání. Stačí odjistit páčku v místě kloubu a tyč sklopit směrem k zadnímu blatníku, kde ji uchytíte zabudovaným háčkem. 

Je to rychlovka, poskládat InMotion Climber zvládnete doslova za pár sekund. 

Baterie

Elektrokoloběžku vybavili 36 V Li-Ion baterií s kapacitou 14,7 Ah s certifikací IPX7 proti vodě. Na jedno nabití dodá energii na 56 km jízdy na nenáročném terénu. 

Climber má zabudovaný systém Smart Battery Management. Pomáhá hospodařit s baterií, udržuje ideální teplotu článků a pracuje s její kapacitou, aby měla co nejdelší životnost. 

Jak se koloběžka nabíjí?

Pomocí napájecího portu umístěného v boku nášlapné plochy. Elektrokoloběžku stačí připojit běžnou nabíječkou do zdi a počkat do maximálního nabití. 

Do maxima se baterie nabije asi za 9 hodin, stačí ji proto večer píchnout do zdi a ráno je připravena na další dobrodružství. 

Jak se koloběžka ovládá?

Plyn přidáváte drobnou plynovou páčkou na řídítkách, zmáčknutím druhé brzdové páčky zpomalíte. Stroj má dva typy jízdních režimů, co mezi sebou můžete snadno přepínat pomocí jediného tlačítka na displeji. 

Z něj pak zjistíte všechny údaje o jízdě:

  • aktuální rychlost, 
  • indikátor zapnutých/vypnutých světel
  • nebo typ jízdního režimu. 

Údaje snadno vyčtete na telefonu, pokud koloběžku připojíte přes Bluetooth. 

Přidat plyn? Jedině s nasazenou helmou

Myslete na svoji bezpečnost a na vyjížďky si vždycky nasaďte helmu. Vyberte si jednu na našem e-shopu a pořiďte ji rovnou s elektrokoloběžkou. 

Nezapomeňte také na náhradní duši nebo jiné doplňky, co se vám můžou hodit v krizové situaci. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Inmotion
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 20,8 kg
Dojezd: 56 km
Nosnost: 130 kg
Rychlost: 25 km/h (po odblokování 38 km/h)
Výkon: 1500 W
Baterie: Li-Ion 36V, 14,7 Ah
Řidítka: skládací
Ochrana proti vodě: IP56/IPX7
Nabíjení: 9 h
Brzdy: kotoučové/lankové brzdy a elektronická
Kola: 10" s duší
Rozměry rozložené koloběžky: 1170x510x1200 mm
Rozměry složené koloběžky: 1170x510x590mm
×

Splátková kalkulačka ESSOX