Inmotion Air Pro

Neohodnoceno
16 250 Kč 13 429,75 Kč bez DPH
Předobjednávka
Můžeme doručit do:
7.6.2024

Seznamte se s InMotion Air Pro, královnou mezi minimalistickými městskými elektrokoloběžkami. Má neuvěřitelně krásný a čistý design bez výrazných sportovních prvků a dalších „zbytečností“. Hledáte-li vozítko, které vám zpříjemní cesty městem do práce, tohle je to pravé. S maximální rychlostí 35 km/h a vahou pouhých 17,7 kg budete v cíli cobydup.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyjeďte do práce moderně a bezpečně s InMotion Air Pro

Ideální městská elektrokoloběžka by měla být pohodlná, dostatečně bezpečná, lehká, přiměřeně rychlá a nepříliš drahá. InMotion Air Pro splňuje vše a ještě víc. 

Začneme výkonem. Pokud jste dosud jezdili pouze na městských sdílených koloběžkách, možná si vybavíte jejich pomalý a táhlý rozjezd. Na tohle u InMotion Air Pro zapomeňte – z motoru v zadní částí stroje vytáhnete až 750 W, což je v této kategorii elektrokoloběžek opravdu mimořádný parametr. 

Sílu motoru poznáte po zmáčknutí plynové páčky. Po odblokování to s elektrokoloběžkou rozjedete rychlostí až 35 km/h (po odblokování, standardně 25 km/h), a to i v kopci při 20° stoupání. Nebojte se však, že byste ji v rušném prostředí neuřídili, má výbornou ovladatelnost a bezpečnou výbavu.

Air Pro vyniká i v dojezdu. Za běžných podmínek, tedy do práce z práce, na kafe nebo při vyjížďkách po místních parcích či cyklostezkách, s vámi ujede krásných 48 kilometrů na jedno nabití. Vděčí za to 36V Li-Ion baterii s kapacitou 12,1 Ah. A až jí dojde šťáva, nabijete ji doslova přes noc. 

Líbit se vám bude také váha stroje. S pouhými 17,7 kg InMotion Air Pro vynesete do tramvaje, vložíte do kufru auta nebo s ní vyšlapete schody v metru. Navíc se velmi jednoduše skládá, stane se vaším skvělým společníkem, ať už vyrazíte kamkoliv.

Konstrukce? Letecký hliník

InMotion Air pro je opravdu kompaktní koloběžka vyrobená z pevného leteckého hliníku. Jde o spolehlivý materiál, který se používá třeba u těch nejdravějších elektrokoloběžek značky Dualtron

Uveze až 120 kg lidské váhy a pyšní se ochranou proti vodě IP55. Ve složeném stavu měří 112,5 cm na délku, 52 cm na výšku a 44,5 cm na šířku.

Znovu však musíme věnovat pár slov designu. InMotion Air Pro se pyšní čistými liniemi, minimalistickým vzhledem, se kterým při příjezdu do práce zazáříte i v případě, že denně nosíte sukni či kravatu. Zajímavostí je 17 cm široká nášlapná plocha s pogumovaným povrchem navržená tak, že přirozeně přechází do řidící tyče. 

InMotion Air Pro zblízka: výbava a bezpečnost

Kola a brzdění

Skvělé jízdní vlastnosti nabídnou 10palcová kola, které díky své velikosti alespoň částečně eliminují drncání z nerovností na vozovce. Samostatné odpružení podvozku elektrokoloběžka nemá.

Vpředu najdete nafukovací pneumatiku s pevnější a zesílenější duší, co snižuje riziko defektu. Vzadu konstruktéři použili pevnou pneumatiku.

Obzvlášť u městských koloběžek je důležitý spolehlivý brzdový systém, což v InMotion dobře vědí. Air Pro proto vybavili bezúdržbovým systémem brzdění, v přední části bubnovou brzdou, vzadu pak elektronickou brzdou. 

Světla

Pod řídítky najdete přední LEDkový světlomet, co osvítí až 15 m plochy před vámi. Pro maximální bezpečnost pak dozadu výrobci umístili zadní světlo,  které zároveň slouží jako brzdovka – díky tomu vás bude na silnici vidět i za šera nebo v noci.

Skládání

Řidící tyč a nášlapnou plochu pojí kloub s jednoduchým systémem skládání. Stačí odjistit páčku v místě kloubu a tyč sklopit směrem k zadnímu blatníku, kde ji uchytíte zabudovaným háčkem. 

Je to rychlovka, poskládat InMotion Air Pro zvládnete doslova za pár sekund. 

Baterie

Elektrokoloběžku vybavili 36V Li-Ion baterií s kapacitou 12,1 Ah s certifikací IPX7 proti vodě. Ta zajistí zásobu energie až na 48 km jízdy za běžných podmínek. 

Pokud s Air Pro budete jezdit do práce a zpět, šťáva vystačí na několik dní. 

Vozítko se pyšní systémem Smart Battery Management. Pomáhá hospodařit s baterií, udržuje ideální teplotu článků a pracuje s její kapacitou, aby měla co nejdelší životnost. 

Jak se koloběžka nabíjí?

Pomocí napájecího portu umístěného v boku nášlapné plochy. Elektrokoloběžku stačí připojit běžnou nabíječkou do zdi a počkat do maximálního nabití. Trvat to bude asi 8,5 hodiny, takže napíchnout před spaním a ráno můžete zase vyjet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Inmotion
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 17,7 kg
Dojezd: 48 km
Nosnost: 120 kg
Rychlost: 25 km/h (po odblokování 35 km/h)
Výkon: 750 W
Baterie: Li-ion 36V, 12,1 Ah
Řidítka: Skládací 630 mm
Ochrana proti vodě: IP55/IPX7
Nabíjení: 8,5 h
Brzdy: Bubnové brzdy a elektronická
Kola: 10" s duší
Rozměry rozložené koloběžky: 1125x445x1200 mm
Rozměry složené koloběžky: 1125x445x520mm