Bronco VNOM XTREME 11

Neohodnoceno
104 990 Kč 86 768,60 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Jedna z nejvýkonnějších elektrických koloběžek? VNOM EXTREME 11 od značky Bronco Motors. Extrémní výkon 250 W, maximální rychlost 25 km/h a špičková baterie 72V 50Ah. Je třeba říkat víc? Tahle elektrokoloběžka se zapíše do dějin. Osedlejte ji!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrémní rychlost, extrémní zážitek. VNOM EXTREME 11 je koloběžka pro pravý adrenalin

Elektrokoloběžka VNOM EXTREME 11 vyjela z dílny firmy Bronco Motors. Že je neznáte? Tento malý singapurský startup, o kterém není příliš slyšet, patří mezi světovou špičku. Seznamte se.  

VNOM EXTREME 11 řadíme mezi nejlepší a nejdravější stroje na trhu. Aby ne, špičkový bezkartáčový motor o výkonu 250 W se postará o rychlou jízdu až 25 km/h. Snadno navíc vyjede až 30stupňové kopce. S prstem v nose. 

Špičkovými parametry se pyšní také baterie – Samsung 72V 50Ah. Umožní vám ujet až 120 kilometrů daleko (za ideálních podmínek, tedy zatížení 65 kg). Se zabudovaným tempomatem udržíte stabilní rychlost jednoduše a zajistíte si tak dostatek energie na delší jízdu.  

Patříte-li mezi opravdové znalce, možná jste si všimli, že po stránce designu se šasi VNOM XTREME 11 podobá elektrokoloběžce Dualtron Thunder, ovšem akorát s daleko lepším tlumením. 

Konstrukce

Extrémně dravé elektrokoloběžky jako VNOM XTREME 11 vyžadují konstrukci z těch nejlepších materiálů, aby bez problému zvládly jízdu při vysokých rychlostech v terénu. Z toho důvodu výrobci vsadili na špičkový za tepla kovaný letecký hliník s označením 6061-T6, který uveze až 120 kg lidské váhy. Přední i zadní blatník pak vyrobili z uhlíkových vláken a polypropylenu. 

Oproti standardu má VNOM XTREME 11 dost široká řidítka. Měří 680 mm, poskytnou maximální pohodlí při řízení a lepší stabilitu. Koloběžka je také vybavena elegantním tlumičem řízení. Řídítka se nedají skládat.

Elektrokoloběžka váží 67 kg. Maximální doporučené zatížení koloběžky je 120 kg

Bronco Motors VNOM EXTREME 11: konstrukce a výbava

Kola a brzdění

Stroj konstruktéři postavili na bezdušová a robustní 11palcová kola značky TUOVT. Mají dokonalou přilnavost, jsou odolná proti prachu a vodě a garantují nižší riziko defektu než dušovky. 

Na přední a zadní nápravě najdete hydraulické kotoučové brzdy Dylsland. Doplňují je dvoupístkové třmeny s kotouči o průměru 160 mm. U tak silných strojů je hydraulika nejlepší volbou – zajistí silný a rychlý brzdný účinek i ve vysoké rychlosti. Nepotřebují navíc téměř žádnou údržbu.

V závislosti na stylu jízdy nebo terénu si pak ještě můžete zapnout, či vypnout elektronickou brzdu ABS. 

Odpružení

Výrobci zvolili nastavitelné 165 mm kotoučové odpružení s nosností cca 900 kg. Najdete ho na přední i zadní nápravě. S těmito tlumiči zažijete pohodlnou jízdu nejen na asfaltu, ale i v terénu či při jízdě na kostkách. 

Světla

V přední i zadní části elektrokoloběžky najdete LED světlomety, které velmi dobře osvítí vozovku před vámi. Ty vpředu jsou navíc dálkové.

Samozřejmostí jsou potom ledkové brzdovky, kterou jsou umístěny v zadním světlometu. Mají funkci tzv. zpožděného vypínání, která lépe upozorňuje řidiče v provozu na to, že jste zmáčkli brzdovou páčku.
Velkou výhodou jsou také blinkry narozdíl od jiných koloběžek jsou u VNOM XTREME 11 dobře viditelné. 

Podobně jako u modelů Dualtron, i v Bronco Motors vsadili na LED osvětlení rámu koloběžky, ale světelné prvky najdeme také na nášlapu a uvnitř ramen. Zvyšuje vaši viditelnost při jízdě ve tmě a celý stroj dělá mnohem víc cool. Celé osvětlení nášlapné plochy lze nastavit přes mobilní aplikaci.

Vychytávky

Jestli si lámete hlavu se zabezpečením koloběžky proti krádeži, u XTREME 11 nemusíte. Koloběžku totiž nastartujete pouze pomocí otočení klíčku, který si můžete kdykoliv vzít s sebou a koloběžku nechat například na parkovišti. Kromě toho je zapínání vybaveno voltmetrem, takže uvidíte aktuální voltáž v baterii. 

Super vychytávkou je také hlasitý klakson, který se hodí především při jízdě ve městě. 

Skládání

Ačkoli není tento typ elektrokoloběžky určený pro pravidelné skládání (jako je tomu třeba u městských koloběžek), složíte ji opravdu jednoduše uvolněním dvou rychloupínáků, následným vytažením objímky nahoru a sklopením řidící tyče.

Baterie

Velký výkon a dojezd až 120 km si žádá vysokokapacitní baterii. Výrobci proto do elektrokoloběžky umístili pořádně masivní článek = Samsung baterii s obrovskou kapacitou 72 V 50 Ah z článků 21700. Nenechá vás ve štychu ani na pořádné vyjížďce daleko od domova.

Kontrolery

VNOM EXTREME 11 výrobci osadili kontrolery 2-in-1 GEMINI 72V 50A*2 typu sinewave

Jak se koloběžka nabíjí?

Nabíječkou o výkonu 5 A, která je součástí balení. Stačí ji připojit do jednoho ze dvou nabíjecích portů typu LP16 na spodní straně nášlapné plochy a počkat, až se jí šťáva zase doplní. Trvat to bude asi 8–9 hodin

Jak se koloběžka ovládá?

Pomocí plynové páčky na řídítkách přidáte plyn a rozjedete se z místa. 

Další fičury a informace o jízdě pak zjistíte z inteligentního displeje Bronco TFT. Zobrazí:

  • aktuální rychlost a rychlostní stupeň, 
  • ujeté kilometry za den (na displeji označené jako TRIP), 
  • celkové ujeté kilometry (ODO),
  • zbývající kapacitu baterie
  • a další užitečné informace. 

Zapnout si můžete také tempomat pro pohodlnou jízdu na dlouhé silnici. 

Všechny doplňky vyřešíte u nás

A to jak pořízení nové helmy, tak sjednání povinného ručení za nejlepší cenu. Pokud budete mít speciální požadavek, ozvěte se, rádi pomůžeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bronco
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 66 kg
Položka byla vyprodána…

Jak vypadá Bronco VNOM XTREME 11 z blízka?

První pohled na Bronco VNOM XTREME 11

S Bronco VNOM XTREME 11 zažijete ten pravý adrenalin!

×

Splátková kalkulačka ESSOX