Novinky

Povinné ručení pro vaší koloběžku sjednáme za vás

Lámete si hlavu s tím, kde sjednat povinné ručení pro vaši koloběžku? My víme, jak na to, a jsme připraveni vám ho sjednat rychle a online, abyste nemuseli navštěvovat pobočku, ale mohli si raději užívat výlety s vaší koloběžkou.

Sjednáme vám povinné ručení u jednoho z největších hráčů na trhu, a to u Generali Česká pojišťovna. Povinné ručení pro elektrické koloběžky není v Evropské unii ničím novým. Naše země tuto legislativu zavedla v podstatě v nejpozdějším termínu, který dostala od Evropské unie.

Díky novele zákona o povinném ručení, který je nyní ve schvalovacím procesu a měl by platit s účinností od 23. 12. 2023, budou mít všichni koloběžkáři se stroji rychlejšími než 25 km/h nebo těžšími než 25 kg a rychlejšími než 14 km/h povinnost mít ke svému stroji tzv. zelenou kartu, tedy sjednané povinné ručení.

Ve zkratce řečeno, povinnému ručení se nevyhnete (pokud máte koloběžku nad 25 kg), a my ho doporučujeme všem, kdo si u nás koupí koloběžku. Roční pojistné činí pouze pár set Kč a může vás ochránit před případnou škodou. Sami jsme si na zkoušku sjednali pojištění na Dualtron Thunder III, abychom znali cenu, a celkem jsme zaplatili přibližně 350 Kč. To není tak moc, co myslíte?

Již brzy zde naleznete formulář, přes který si můžete sjednat povinné ručení.

Půjčení koloběžky na týden zdarma

Víme, že vyzkoušení koloběžku na našich pobočkách někomu nestačí. Přesně proto jsme se rozhodli vám půjčit koloběžku na týden domů a to zcela zdarma. Stačí nám napsat email, ve kterém uvedete jakou koloběžku by jste chtěli půjčit a my už se o vše postaráme. Vy pouze hradíte dopravu k vám domu, která stojí 400,-, ovšem v případě půjčení a následné koupě i tyto náklady hradíme za vás. Domů vám půjčíme jakoukoliv koloběžku od Dualtron Popular až po X LTD.

Vše má nějaké pravidla a proto očekáváme, že nám koloběžku vrátíte ve stavu v jaké jste ji dostali, jinak budou účtovány servisní úkony. V případě výrazného znečištění bude účtován poplatek 300,-.  V každém případě předchází půjčení koloběžky složení vratné zálohy, která je stejná jako poloviční cena dané koloběžky.

×

Splátková kalkulačka ESSOX