Bronco XTREME Mini 10

Neohodnoceno
65 890 Kč 54 454,55 Kč bez DPH
Předobjednávka
Můžeme doručit do:
7.6.2024

Skladná a výkonná elektrická koloběžka do města? XTREME Mini 10 je to pravé, co hledáte. Hladce proklouzne i užšími městskými cestami a jednoduše ji složíte nejen do výtahu. Pokud zrovna vstupujete do světa koloběžek nebo hledáte kompaktního parťáka na cesty, tohle je trefa do černého.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

XTREME Mini 10 – kompaktní parťák na cesty se špičkovým výkonem

Elektrokoloběžka XTREME Mini 10 60V 40Ah s dojezdem až 90 km (při konstantní rychlosti 25 km/h, zatížení 65 kg) vás nenechá ve štychu při žádné delší cestě. Je to díky baterii Samsung 60V 40Ah

Díky bezkartáčovému motoru s výkonem 250 W vytáhnete z koloběžky rychlost 25 km/h. Bezkartáčový motor má nižší spotřebu energie a delší životnost než ten kartáčový.

Společnost Bronco Motors si zkrátka dává záležet. Z tohoto nenápadného singapurského startupu se během pár let vyklubala světová špička ve výrobě elektrokoloběžek.

Konstrukce

U XTREME Mini 10 zvolili výrobci za tepla kovaný letecký hliník 6061-T6. Materiál je lehký, a zároveň natolik pevný, že uveze člověka, který má až 100 kg. Oba blatníky jsou vyrobené z polypropylenu (PP). Koloběžka má certifikaci IP54.

Koloběžka má 680 mm široká řídítka, abyste se cítili stabilně a měli nad strojem kontrolu, i když koloběžku pořádně rozmakáte. Řídítka nejsou skládací. 

Elektrokoloběžka váží 48 kg. Maximální doporučené zatížení koloběžky je 100 kg.

Bronco Xtreme Mini 10 zblízka: konstrukce a výbava

Kola a brzdění

Koloběžka jezdí po 10palcových offroadových kolech s duší, která jsou odolná a podrží vás i při jízdě v terénu. V případě defektu lze duše snadno vyměnit díky dělenému ráfku.

Na koloběžce najdete hydraulické brzdy Nutt se 160mm kotouči. Jsou téměř bezúdržbové a brzdí neuvěřitelně rychle i při vysokých rychlostech.

Podle stylu jízdy a terénu si pak ještě můžete zapnout nebo vypnout elektronickou brzdu ABS. 

Odpružení

Výrobci zvolili do přední i zadní části nastavitelné 125mm odpružení EXAnosností cca 907 kg. Nevyžaduje údržbu a perfektně tlumí nárazy.

Světla

Koloběžka má přední extra jasné světlo a zadní světlomety fungují současně také jako brzdová světla. Kromě toho je rám koloběžky z každé strany vybaven RGB světly, které si můžete nastavit přes mobilní aplikaci dle vašeho vkusu. 

Vychytávky 

Koloběžku XTREME Mini 10 vám nikdo neukradne. Zapnete ji otočením klíčku, který si můžete kdykoliv vzít s sebou a koloběžku nechat třeba na parkovišti. Kromě toho je  zapínání vybaveno voltmetrem, takže uvidíte aktuální voltáž v baterii. 

Velké plus je také hlasitý klakson, který oceníte především při jízdě ve městě. 

Skládání

Koloběžku složíte tak, že uvolníte dva rychloupínáky na řídicí tyči, poté vytáhnete objímku směrem nahoru a sklopíte řídicí tyč dolů. 

Kontrolery

Elektrokoloběžka XTREME Mini 10 je osazena dvěma kontrolery 60V 28Ah typu sinewave.

Baterie

Díky výkonné baterii Samsungu s kapacitou 60V 40Ah dojedete až 90 km daleko na jedno nabití. Baterie je složena z článků 21700 od Samsungu a je vybavena Smart BMS, které si můžete propojit přes bluetooth s vaším telefonem a sledovat tak aktuální údaje o vaší baterii.

Jak se koloběžka nabíjí?

Nabíječkou (výkon 5A), která je součástí balení, nabijete koloběžku za 7–8 hodin. Koloběžka je osazena dvěma nabíjecími porty GX16, díky čemuž ji můžete nabíjet dvěma nabíječkama zároveň. Pokud využijete rychlonabíječku, tento čas se zkrátí až na polovinu.

Jak se koloběžka ovládá?

Pomocí brzdové páčky na řídítkách přidáte plyn a jedete. 

Vše ostatní zjistíte z inteligentního displeje Bronco TFT. Zobrazuje:

  • aktuální rychlost a rychlostní stupeň, 
  • ujeté kilometry za den (na displeji označené jako TRIP), 
  • celkové ujeté kilometry (ODO),
  • zbývající kapacitu baterie
  • a další informace. 

Všechny doplňky vyřešíte u nás

Najdete u nás helmy a pomůžeme vám sjednat povinné ručení za nejlepší cenu. Pokud budete mít speciální požadavek, ozvěte se, rádi pomůžeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bronco
Záruka: 2 roky