Bronco XTREME 11

Neohodnoceno
91 900 Kč 75 950,41 Kč bez DPH
Předobjednávka
Můžeme doručit do:
10.6.2024

Pokud toužíte po adrenalinové jízdě plné zábavy, XTREME 11 z dílny Bronco Motors bude přesně pro vás – především díky výkonnému motoru o 250 W, maximální rychlosti 25 km/h a špičkové baterii 72V 40Ah s dojezdem až 90 km. Elektrokoloběžku výrobci vybavili novou a větší baterií, ale i lepším kontrolerem, který zajišťuje její tichý chod. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

XTREME 11 ztratil pár kil, ale vysoký výkon zůstává

Elektrokoloběžka EXTREME 11 vyjela z dílny firmy Bronco Motors v roce 2023. Tento malý singapurský startup, o kterém není příliš slyšet, patří mezi světovou špičku a proslavil se především předchozí verzí této koloběžky VNOM EXTREME 11. Seznamte se. 


Jsme výhradním distributorem značky Bronco Motors pro Česko. Všechny elektrokoloběžky pečlivě testujeme a kontrolujeme, aby každá vaše adrenalinová jízda byla maximálně bezpečná. 


Cílem bylo udělat lehčí a cenově dostupnější model, co osloví širší publikum. Vznikl nabušený stroj s 250 W bezkartáčovým motorem, ze kterého vytáhnete rychlost až 25 km/h. S přehledem navíc vyjede až 30stupňové kopce.

Baterie Samsung 72V 40Ah nabídne fantastický dojezd až 90 km (za ideálních podmínek, tedy zatížení 65 kg). 

Konstrukce

Dravci jako EXTREME 11 vyžadují opravdu stabilní konstrukci. Výrobci proto vsadili na špičkový za tepla kovaný letecký hliník s označením 6061-T6, který uveze až 120 kg lidské váhy. Přední i zadní blatník pak vyrobili z uhlíkových vláken a polypropylenu. 

EXTREME 11 se pyšní širokými řídítky – měří 680 mm, poskytnou tak maximální pohodlí při řízení a lepší stabilitu. Řídítka se nedají skládat.

Elektrokoloběžka váží 51 kg. Maximální doporučené zatížení koloběžky je 120 kg

Bronco Motors EXTREME 11: konstrukce a výbava

Kola a brzdění

Stroj konstruktéři postavili na dušová a robustní 11palcová kola od značky CST. Nemusíte se bát defektů, velmi odolné pneumatiky eliminují riziko defektu na minimum.  

Na přední a zadní nápravě najdete čtyřpístkové hydraulické NUTT brzdy se 160mm kotouči. Zajistí silný a rychlý brzdný účinek i ve vysoké rychlosti. Nepotřebují navíc téměř žádnou údržbu.

V závislosti na stylu jízdy nebo terénu si pak ještě můžete zapnout či vypnout elektronickou brzdu ABS. 

Odpružení

Výrobci zvolili do přední části nastavitelné 125mm EXA kotoučové odpružení s nosností cca 907 kg, dozadu potom 165mm DNM AOY-36RC

Nevyžadují údržbu a perfektně absorbuje nárazy, především při jízdě ve městě a na silnici. 

Světla

V přední části elektrokoloběžky najdete čtyři menší LED světlomety pro denní svícení, na řidící tyči pak ještě dálkové světlo, co dobře poslouží při jízdě ve tmě.

Vzadu se nachází dvě LED světla, která svítí nepřetržitě červeně, a také další dvě brzdovky, která při brzdění společně blikají.

Kromě toho má rám elektrokoloběžky z každé strany RGB světla, která si můžete nastavit přes mobilní aplikaci do ideálního barevného odstínu. 

Vychytávky

Jestli si lámete hlavu se zabezpečením koloběžky proti krádeži, u XTREME 11 nemusíte. Koloběžku totiž nastartujete pouze pomocí otočení klíčku, který si můžete kdykoliv vzít s sebou a koloběžku nechat například na parkovišti. Kromě toho je zapínání vybaveno voltmetrem, takže uvidíte aktuální voltáž v baterii. 

Super vychytávkou je také hlasitý klakson, který se hodí především při jízdě ve městě. 

Skládání

Ačkoli není tento typ elektrokoloběžky určený pro pravidelné skládání (jako je tomu třeba u městských koloběžek), složíte ji opravdu jednoduše uvolněním dvou rychloupínáků, následným vytažením objímky nahoru a sklopením řidící tyče.

Baterie

Velký výkon a dojezd až 90 km utáhne výkonná baterie Samsung s kapacitou 72 V 40 Ah. Ideální pro delší výlety v okolí. Baterii tvoří kvalitní články 21700, používají se u všech ostatních elektrokoloběžek Bronco.

Jak se koloběžka nabíjí?

Nabíječkou (o výkonu 5A), která je součástí balení. Stačí ji připojit do jednoho ze dvou nabíjecích portů typu GX16 na spodní straně nášlapné plochy a počkat, až se jí šťáva zase doplní. Trvat to bude asi 7–8 hodin

Jak se koloběžka ovládá?

Pomocí plynové páčky na řídítkách přidáte plyn a rozjedete se z místa. 

Další fičury a informace o jízdě pak zjistíte z inteligentního displeje Bronco TFT. Zobrazí:

  • aktuální rychlost a rychlostní stupeň, 
  • ujeté kilometry za den (na displeji označené jako TRIP), 
  • celkové ujeté kilometry (ODO),
  • zbývající kapacitu baterie
  • a další užitečné informace. 

Všechny doplňky vyřešíte u nás

A to jak pořízení nové helmy, tak sjednání povinného ručení za nejlepší cenu. Pokud budete mít speciální požadavek, ozvěte se, rádi pomůžeme. 


Koloběžky dodávané zablokované na rychlost 25 km/h, tedy maximální povolenou rychlost pro provoz na veřejných komunikacích v naší zemi.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bronco
Záruka: 2 roky