Dualtron Storm LTD

Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
Návrh bez názvu (40)
132 000 Kč 109 090,91 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.2.2024

Milujete adrenalin a hledáte stroj, se kterým zažijete pořádné vzrůšo? Pohleďte na nejvýkonnější koloběžku na trhu. Rychlost až 120 km/h, dojezd přes 220 kiláků a výkon dvou motorů o 11 500 W vám bude závidět celá Tesla s Elonem Muskem v čele. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dualtron Storm ujede trasu o vzdálenosti z Brna do Prahy

Dualtron Storm LTD neboli Storm Limited je koloběžka pro opravdové fajnšmekry. Hledáte-li silný stroj, se kterým bude každý ujetý metr zážitek, vsaďte právě na tento model. Koloběžka se pyšní neuvěřitelným výkonem o 11 500 W a maximální rychlostí 120 km/h, což potěší každého adrenalinového nadšence.

S dvoumotorovým Storm Limited dojedete za ideálních podmínek trasu dlouhou až 220 km. To je přibližně stejně daleko, jako Brno od Prahy. Vděčit za to můžete extra výkonné zabudované baterii 84 V 45 Ah s energií 3 780 Wh.

Odolný hliník zajistí maximální odolnost koloběžky

Že v Minimotors umí, dokazují i použité materiály při výrobě koloběžek. Stejně jako starší model Dualtron Storm nebo Dualtron Thunder je i tato koloběžka zkonstruována z extrémně odolného hliníku s označením 6082-T6. Materiál se velmi podobá tomu, který se využívá při výrobě letounů. 

Na kvalitu materiálů výrobci mysleli i u hřídelí kol – tvoří je korozivzdorná chrom-molybdenová legovaná ocel s příměsí uhlíku s označením SCM440.

Bezpečnost na prvním místě: konstrukce a výbava

Kola a brzdění

Dualtron Storm LTD výrobci vybavili novými 12palcovými pneumatikami bez duší s technologií NO FLAT TIRE, která zajistí minimální riziko defektu. Případné rozkmitání předního kola (tzv. wobbling) při vyšších rychlostech zastaví hydraulický tlumič řízení. Ten je součástí základní výbavy, stejně jako praktické blatníky. Silným dešťovým průtržím se ale pro jistotu vyhýbejte, ať nedojde k případnému zkratu elektrických spojů.
O maximální brzdnou sílu a jistotu zastavení i při vyšších rychlostech se postarají dvě hydraulické brzdy s kotouči o průměru 160 mm a přídavná elektronická brzda. Nemusíte se bát ani zablokování kol při prudkém brzdění, podobně jako starší modely Dualtron i je tato koloběžka vybavena protiblokovacím brzdovým systémem ABS. Místo brzd někdy stačí použít vestavěný super silný klakson.

Pro pohodlný rozjezd můžete zapnout funkci kick-start – ta zajistí, že koloběžka začne přidávat plyn, jakmile se nohou odrazíte z místa.

Odpružení

Díky elastomerovému odpružení vpředu i vzadu podvozku se pohodlně projedete i po kamenitém terénu, aniž by vám vibrovali ruce ještě pár hodin po jízdě. Míru tuhosti navíc nastavíte ve třech stupních, případně výměnou kazety s různou mírou tuhosti elastomeru. Jak jsme se přesvědčili u starších modelů, tento typ odpružení je opravdu trvanlivý a naprosto bezúdržbový. Prostě ideální kombinace.

Pohodlí při jízdě po asfaltce i náročnějším terénu zajistí protiskluzová nášlapná plocha a ergonomické gumové gripy, které do vašich rukou padnou jako ulité. 

Světla

Maximální viditelnost při jízdě výrobci podchytili dvojitým světlometem se silnými LED diodami vpředu a zadními světly se zvýšeným svícením při brzdění vzadu. Skvělou vychytávkou jsou pak blinkry umístěné na vyvýšené zadní opěrce nohy.

Skládání

Storm Limited snadno poskládáte, a to včetně řídítek. Koloběžku tak pohodlněji napasujete do kufru auta.

Pokud koloběžku plánujete častěji přenášet, volte raději lehčí model. Dualtron Storm LDT váží okolo 50 kilogramů, což pro slabší jedince může být limitující.

Baterie

Projížďka na Storm Limited bude pořádná jízda! Za extrémní výkon a neuvěřitelný dojezd koloběžky vděčíme dvěma motorům BLDC s výkonem 11 500 W a extra silné baterii LG 84 V 45 Ah s články 21700. V případě, že na koloběžce budete chtít povozit svoje dítko, jeden z motorů můžete pohodlně odpojit přímo v náboji kola.

Kombinace silné baterie a 60ampérové chladící jednotky v zadní opěrce nohy jezdci umožní z koloběžky vytáhnout rychlost až 120 km/h. Baterie netrpí tzv. paměťovým efektem, kdy se snižuje maximální napětí baterie. Nemusíte se proto bát, že by za rok užívání přestala fungovat.

Jak se koloběžka nabíjí?

Dvěma napájecími porty umístěnými na nášlapné ploše koloběžky. Před vodou a nečistotami je chrání přesně padnoucí krytky. Bláto z projížďky v lese tak nemá šanci.

Pokud vám 220 km jízdy nebude stačit a chcete se s koloběžkou vydat až za sedmero hor a řek, potěší vás rychlonabíječka s 95,4 V a 4 A v základní výbavě. S ní rychle doplníte potřebnou šťávu bez ohledu na to, zda se nacházíte uprostřed města nebo na horské chatě.

Všechny jezdce bezesporu potěší také rekuperační dobíjení, které při jízdě částečně vrátí energii do baterie.

Jak se koloběžka ovládá?

Koloběžku rozjedete prstovou páčkou na řídítkách. Máte-li před sebou dlouhou trasu na rovném terénu, bezesporu oceníte v páčce zabudovaný tempomat. 

Storm Limited nechybí ani velký a dobře čitelný EYE display. Díky jeho vysokému jasu údaje rozpoznáte i za ostrého slunce nebo v dešti. Zobrazuje:

  • aktuální rychlost, 
  • rychlostní stupeň, 
  • ujeté kilometry za konkrétní den (na displeji označené jako TRIP), 
  • celkové ujeté kilometry (ODO
  • a zbývající kapacitu baterie.

Display navíc snadno propojíte se čtečkou otisku prstů, díky které budete mít jistotu, že koloběžku odemknete pouze vy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dualtron
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 50 kg
Hmotnost: 50,5 kg
Dojezd: 220 km
Nosnost: 150 kg
Rychlost: 25 km/h (po odblokování 120 km/h)
Výkon: 11500 W
Baterie: LG 72V35Ah
Řidítka: skládací, 630mm
Ochrana proti vodě: IP44
? Nabíjení: 20 h
Brzdy: Hydraulické Nutt
Kola: 11" bezdušové
Rozměry rozložené koloběžky: 1210x600x1219 mm
Rozměry složené koloběžky: 1210x318x525 mm
Displej: EYE3

Dualtron Storm Limited | 84V 45Ah | 11500 W Max Power

Dualtron Storm limited edition unboxing

Minimotors Dualtron Storm LTD Features and Actual Test